angel office manager vacancy creative.gs

Angel Office Manager

Creative ir starptautisks interneta uzņēmums, kas jau vienpadsmito gadu veido digitālos produktus un organizē interneta mārketingu vairāk nekā 170 valstīs. Mūsu komandā strādā interneta mārketeri, dizaineri, programmētāji, telemārketeri un dabaszinātņu speciālisti. Meklējam tikai mērķtiecīgus cilvēkus, kuri vienkārši ir veiksmīgi savā darbā un dzīvē kopumā!

Meklējam jaunu talantu savā komandā – ENĢELI BIROJA VADĪTĀJU

Pienākumi un atbildība:

 • Rūpēties par mājīgumu un kārtību birojā – lai birojā ir kārtība, tīrs ikdienā un mājīgi, puķes aplietas, krūzītes nomazgātas. Lielo iknedēļas uzkopšanu veic tīrīšanas serviss, bet no Tevis gaidīsim ikdienas rūpes par kārtību birojā.
 • Rūpēties, lai mūsu komandai ir labākā pozitīvā pieredze Latvijā – lai mūsu darbinieki jūtas īpašāki un mīlētāki nekā jebkurā citā uzņēmumā – cilvēkiem pagatavo kafijas, atnes snackus no veikala, pamasē sprandu, pasūta kopīgās pusdienas uz biroju utml., izņem kādam bērnus no dārziņa, izved kādam suni līdz zālītei utml.
 • Sūtījumi, ienākošie, izejošie dokumenti – parūpēsies par komunikāciju ar kurjeriem un nokārtosi dokumentu saņemšanu, lai citi tikmēr var čakli darīt savus tiešos pienākumus
 • Rūpēsies, lai birojā visiem ir nepieciešamās lietas – kvalitatīvi rakstāmie, šotu glāzes, ledusskapī rums un šampanietis, saldētavā ledus, kafijas automātā svaigas kafijas pupiņas utml.
 • Atsevišķos gadījumos – atbalsta sniegšana ikdienas darbos uzņēmuma komandai – vadības pienākumos, preses pasākumu organizēšanā, mārketinga pienākumos un iekšējā mārketinga pasākumos (telpu dekorēšana, dāvanu pasūtīšana uzņēmuma komandai utml.)

Prasības kandidātam:

 • Esi super pozitīvs, atsaucīgs un ļoti mīli cilvēkus (un suņus) – ikvienam ir prieks ar Tevi kontaktēties
 • Tu pievērs uzmanību detaļām un Tev piemīt augsta atbildības sajūta, precizitāte, patstāvība
 • Esi nereāls optimists – Tev nav kreisās kājas, ar ko izkāpt no gultas un Tu spēj savu pozitīvo vibe izplatīt pa visu komandu un vienmēr visus satiec ar smaidu!
 • Tev piemīt neuzvarama pašapziņa un Tu spēj arī pateikt nē un prioritizēt savus pienākumus
 • Laba latviešu valoda (takā – reāli, Tev jāraksta ar mazāk kļūdām, nekā ir šajā vakances aprakstā) un laba angļu valoda

Piedāvājam:

 • Darbu Creative turbo komandā Rīgas klusā centra skaistākajā vietā – Daugavas krastā – Ave Sol koncertzāles saulainajā pusē
 • Apmaksātas lidmašīnu un kuģu biļetes atvaļinājumiem
 • Aizraujošus komandas pasākumus Eiropā (you have no idea!)
 • Veselības apdrošināšanu, apmaksātas apmācības, apmaksātas telefonsarunas
 • Nozīmīgas izaugsmes iespējas kopā ar labākajiem speciālistiem Latvijā

Piesakies! Atsūti ziņu par sevi, pastāstot kāpēc Tu esi mūsu meklētais cilvēks un pievieno savu CV uz lion@creative.gs